IBAK.CZ

Náhľadová kamera do kanalizácie - Rýchly spôsob kontroly stavu kanalizácie

IBAK Aspecta ponúka okamžitú bezdrôtovú inšpekciu akejkoľvek kanalizácieSústreďte svoju pozornosť a energiu tam, kde je to naozaj potrebné. IBAK Aspecta je šachtová kamer..

Přečíst více

Nová generace fréz od ​​Boldanu

Precizní kontrola a unikátní výkon. Těmito slovy začíná představení svého výrobku finský výrobce Boldan. Po prvním kontaktu a zkušeností s novým řetězovým omílačem nemohu tento článek jinak..

Přečíst více

Monitorování a tlakové čištění kanalizace současně v jednom stroji!

Lepší výsledek s menším úsilím. To je heslo, kterého se drží naše společnost. Zaručenou cestou k tomuto cíli je sledování a přinášení nejmodernějších technologií v oblasti sp..

Přečíst více

Chcete vlastnit kameru na všechny situace? Poznejte ORION 3!

Kamerová hlava IBAK ORION 3 Společnost IBAK prodala již více než 5000 kusů špičkové, otočné kamerové hlavy ORION. V průběhu času došlo ke zdokonalování hlavy, což mělo za ná..

Přečíst více

Inspekce potrubí na nejvyšší úrovni

Divize čistící a lokalizační techniky společnosti ant PROFITOOLS s.r.o. každoročně přináší nové technologie pro pokrok i Vaší společnosti. Ani uplynulý rok ..

Přečíst více

Jednoduché řešení problémů s kanalizacemi

Je důležité být všestranným Dodávat komplexní služby je v dnešní době mnohem důležitější než bylo v minulosti. Současné služby sa zaměřují na neustálou spotřebu, což výra..

Přečíst více

Benefity pokročilé diagnostiky, inspekce a lokalizace

Pokud jste se ještě nepustili do inspekce a lokalizace, tady je shrnutí informací o zařízeních a cestě jak můžete výrazně pomoci svému podnikání v růstu. V dnešním sofist..

Přečíst více

Jak posunout bezvýkopové opravy na další úroveň?

Budoucnost bezvýkopových oprav potrubí je zdeNejmodernější technologie bezvýkopových oprav od IBG Hydrotech posouvají tento průmysl do 21. století a nabízejí nové příležitost..

Přečíst více

TOP 10 produktů z čištění kanalizací, inspekce a lokalizace za rok 2020

Začátek ledna je ideální čas na pohled do uplynulého roku. V následujících řádcích se podívejme na nejoblíbenější produkty z oblasti čištění, inspekce kanalizace a lokalizačních zařízení podle prů..

Přečíst více

Dostaňte víc ze svého stroje

Pochopení toho, jak fungují jednotlivé trysky, Vám pomůže čistit efektivněji.Tlakové vodné čističky vyřeší mnoho problémů, no správně nakonfigurovat stroj na práci není takové jednoduché, jak se ..

Přečíst více

Jsou trysky vhodné investice?

Co byste měli očekávat od trysky na váš tlakový stroj? Vrátí se Vám investice do správné trysky? Vydělat peníze.Tento důvod se jeví jako zřejmou. Investice by měly samozřejmě přinášet zisky. Nez..

Přečíst více

Vše o lokalizátorech inženýrských sítí. Na co slouží a jaké druhy známe?

Přemýšlíte nad službou trasování potrubí? Nedokážete se rozhodnout, který typ lokalizátoru je pro Vás vhodný? V následujícím článku se spolu podíváme na výhody lokalizace a trasování a popíšeme j..

Přečíst více

Předvádění a testování řetězového omílače Boldan Rotomax

Každý stroj je potřebné si pořádně prohlédnout a vyzkoušet, abychom Vám co nejlíp dokázali poradit při výběru. Řetězový omílač potrubí Boldan RotoMax jsme si hned při..

Přečíst více

Zajímáte se o pokročilé opravy podzemních sítí?

Narazili jste při inspekci na poškozené potrubí, kde je běžná oprava pomocí bagru finančně anebo časově příliš náročná? Řešením je be..

Přečíst více

Víte, v čem spočívá bezvýkopová oprava potrubí?

Cured-in-place pipe (CIPP) - v překladu vytvrzené potrubí je bezvýkopová metoda opravy poškozených potrubí. Co je CIPP? Proces CIPP spočívá v z..

Přečíst více

Jak na renovaci stupaček bez bouracích prací?

Zní to neuvěřitelně? Renovace pomocí Spraypoxy metody zní tak dobře a jednoduše, jako by to ani nebyla pravda. Proč by se měli potrubí, dešťové zvody a stupačky vym..

Přečíst více

IBAK MainLite pojezdový inspekční kamerový systém

Značka IBAK je známá svými pojezdovými inspekčními systémy a různým komponentem ke kamerám. V tomto článku Vám rádi nabídneme dvě zajímavá videa o pojízdném inspekčním kamero..

Přečíst více

Jak posunout bezvýkopové opravy na další úroveň?

Budoucnost bezvýkopových oprav potrubí je zdeNejmodernější technologie bezvýkopových oprav od IBG Hydrotech posouvají tento průmysl do 21. století a nabízejí nové příležitost..

Přečíst více
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic