IBAK.CZ

IBAK GERMANY Potrubní inspekční kamery

Doprava nad 5 000 Kč bez DPH ZDARMA

Záruční a pozáruční servis

Odborné poradenství a předvedení strojů

Doporučené


Hledáte nejvýkonnější kamerové systémy? Tlačné kamery jsou pro vás příliš malé?


Představujeme Vám firmu IBAK, která má více než 75 let zkušeností s výrobou inspekční potrubářské techniky. Přináší vám široký výběr kamer určených přímo pro vaši zakázku.

Výrobky IBAK byly vždy spojeny s vodou. Know-how sahá od námořnických světlometů a podvodních kamer, až po špičkové kamerové systémy pro inspekci a opravu potrubí. Široká škála produktů začíná na miniaturních deskách elektrických obvodů, těla kamerových traktorů, objektivů vlastní výroby až po komplexní software pro analýzu dat a dokumentaci.

Samozřejmě výběr inspekčních systémů je vzhledem k dlouholeté tradici široký. V nabídce jsou přenosné, tlačné kamerové systémy, tlačné systémy s polohovací hlavou a rozšířenými funkcemi..

Dále následuje přenosný traktorový systém kompaktní velikosti, který zvládá ty nejpokročilejší úkony potřebné k bezvadné diagnostice potrubí.

Nesmějí chybět ani vestavěné profesionální systémy se studiem přímo v dodávce, systémy pro inspekci přípojek a panoramatický 4K systém nejvyšší kvality.

Ať už máte zaběhnutou firmu v oblasti kanalizací nebo se chystáte prorazit na vrchol, zařízení IBAK Vás přiblíží k cíli rychle a profesionálně.IBAK inšpekčný systém

IBAK inšpekčný systém

ant PROFITOOLS s.r.o. 

Jsme distributor pro značku IBAK v České republice. Kontaktujte nás pro předvedení kamerových systémů, technické poradenství při výběru správných parametrů kamer pro vaše potřeby.

IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic