IBAK.CZ

IBAK MiniLite 2.0 inspekční kamerový systém

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

IBAK MiniLite 2.0 inspekční kamerový systém

IBAK MiniLite, podobně jako MicroLite, je kompaktní kamerový systém pro kontrolu kanalizačních systémů domů a nemovitostí.

Tento nový inspekční kamerový systém MiniLite 2.0 má zcela nový design řídícího modulu.

Díky 10″ dotykové obrazovce a vestavěnému počítači se systémem Windows je tento přístroj připraven hned po vybalení z krabice. Nový multifunkční joystick umožňuje přesné ovládání našich otočných a nakláněcích kamer. Díky zabudované technologii nepřetržitého otáčení se nebudete muset obávat nadměrného otáčení fotoaparátu (kromě POLARIS a AxialCam). Tento systém je kompaktní a všestrannou platformou pro kontrolu kanalizačních potrubí malého průměru a je kompatibilní s kamerami POLARIS, NANO, NANO-L, ORION (3x digitální zoom), ORION-L (3x digitální zoom) a AXIAL.

Podle potřeby může být systém pro práci s velkým systémem doplňkově vybaven softwarem a funkcí rozšíření (rozšiřující sada). Software zapisovače IKAS je k dispozici pro jednoduché projekty bez komplikovaných formátů výměny dat. Pokud se mají inspekce kanalizačních systémů provádět v souladu s normou EN 13508-2, která je platná v Evropě, je možné nainstalovat IKAS mini a výsledky inspekcí odeslat do papíru nebo do souboru PDF ve formě přehledně uspořádaných zpráv.

Pokud jsou potřebné konkrétní formáty výměny dat nebo má-li se po provedení měření chodu potrubí 3D-GeoSense vygenerovat plán webu 3D, doporučuje se použití kompletního vývojového softwaru IKAS.

MiniLite je standardně dodáván s výměnným bubnem 500/10 a 80 metrů Perfect Push Rod. Vyznačuje se mimořádnou tuhostí a velkým dosahem, ale přesto má dobrou schopnost procházet ohybem.  

Technické údaje:

Rozměry:400 x 780 x 720 mm
Monitor:ochrana proti stříkající vodě, IP 43, 10tipalcový dotykový displej
Hmotnost:2,8kg
Úložiště dat:Zadávání textu nebo ukládání obrazových nebo video souborů (MPEG 4 AVC / H.264) na integrovaný počítač, výměna dat přes USB 3.0
Power Pack:18 VDC, 4 Ah (Li-Ion), 2 vyp

IBAK GERMANY Potrubní inspekční kamery

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic