IBAK.CZ

IBAK MainLite pojezdový inspekční kamerový systém

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

IBAK MainLite pojezdový inspekční kamerový systém

Kamerová hlava ORION s adaptivním zoomem může být použita s tlačným systémem ale is každým traktorem od IBAK. Plně rotační a naklápěcí hlava ORION je určena pro potrubí od 100 mm. Zabudovaná sonda, lasry pro měření potrubí, samonivelační schopnost a rychlé zaostřování z ní dělají jednu z nejoblíbenějších kamerových hlav od IBAK-u.

O dopravu hlavy se stará propracovaný traktor T66. Traktor umožňuje nepřetržitou rotaci kamerové hlavy, je vybaven senzorem pro měření sklonu a zvládá otáčení i v malých prostorách. Technologie ARD zajišťuje zařízení proti převrácení. T66 je jádrem efektivní inspekce potrubí v dimenzích od 100mm.

Základ systému MainLite tvoří kompaktní kabelový naviják (KW206, KW306). Design vychází z desetiletí inženýrských zkušeností a požadavků dlouholetých zákazníků. K navijáku přísluší také vodící rameno s automatickým posuvem pro ukládání kabelu. IBAK implementoval své 50 leté zkušenosti do ergonomie a funkčnosti celého systému.

Nejlepší vybavení vyžaduje odpovídající výkon řídícího systému. O ten se postará počítač BP100. Přenosný řídicí panel je jednoduchý na používání díky dvěma joystickem a velké dotykové obrazovce. Pomocí joystickou dokážete ovládat traktor i kamerovou hlavu zároveň. Všechny IBAK kontrolní jednotky jsou vybaveny nejpokročilejším softwarem pro zpracování inspekcí a dat IKAS.

IBAK GERMANY Potrubní inspekční kamery

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic