IBAK.CZ

IBAK MainLite Pro pojezdový inspekční kamerový systém

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

IBAK MainLite Pro pojezdový inspekční kamerový systém

Systémy MainLite® jsou založeny na dvou velmi kompaktních kabelových bubnech (KW 206 a KW 306) a revoluční sérii multifunkčních řadičů BP s integrovaným Windows 10!

Design vychází z desetiletí inženýrských zkušeností a požadavek dlouholetých zákazníků. K navijáku přísluší i vodící rameno s automatickým posuvem pro ukládání kabelu.

IBAK implementoval své 50 leté zkušenosti do ergonomie a funkčnosti celého systému.

Namontujte jednotku na nákladní automobil nebo ji udělejte přenosnou pomocí volitelného přenosného košíku, který je k dispozici pro zakoupení.

MainLite® PRO obsahuje: BP 100, T76 (nepřetržité otáčení kamery) pro 6 ″ a více, elektrický výtah, kamera ORPHEUS 2.0, buben KW 206 s kabelem 656 ′ a příslušenstvím.

Inspekční kamera ORPHEUS 2.0 mainline, která byla přepracována tak, aby překračovala technické parametry svého předchůdce. Díky výkonnějšímu zvětšení, vyšší kvalitě obrazu, většímu osvětlení a většímu rozsahu nasazení dokáže tato nově navržená CCTV kamera snadno zvládnout jakékoli potrubí 6″ nebo větší! Kromě toho má ORPHEUS 2.0 integrovaný měřící systém. Měření se provádějí pomocí dvou laserů, které vypočítají vzdálenost mezi kamerou a vnitřní stěnou potrubí a určí tak profil potrubí. Celý profil se provede, když se prohlížeč pohybuje dozadu, zatímco ORPHEUS se nepřetržitě otáčí.

T76 má nejširší škálu ze všech robotů pro kontrolu kanalizace. Tento systém, který bude kontrolovat 6kanálové kanalizační potrubí, se snadno transformuje na traktor schopný kontroly potrubí velkého průměru. Nový T76 je první inspekční prohlížeč schopen přijmout přílohu systému LISY Lateral Launch, která z něj učiní kompletní hlavní řešení a řešení laterálního spuštění! Mezi jeho vlastnosti patří řízení s nulovým poloměrem, nepřetržité otáčení kamery, automatická kompenzace náklonu a sklopný 2osý zadní konektor.

Naše traktory jsou také vybaveny vysílačem polohy, který vysílá dvě různé frekvence (33 kHz a 512 Hz), aby spolupracovaly s vašimi pracovními podmínkami. Háky připevněné k boční straně našich traktorů umožňují snadné zvedání/spouštění. Mezi doplňky patří dálkové výtahy pro zvedání kamery nad vodovodní potrubí a inklinometry pro testování sklonu potrubí.

Nejlepší vybavení má výkon řídicího systému. O ten se postará počítač BP100. Přenosný řídicí panel je jednoduchý na používání díky dvěma joystickem a velké dotykové obrazovce. Pomocí joystickou dokážete ovládat traktor i kamerovou hlavu zároveň. Všechny IBAK kontrolní jednotky jsou vybaveny nejpokročilejším softwarem pro zpracování inspekcí a dat IKAS.

IBAK GERMANY Potrubní inspekční kamery

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic