IBAK.CZ

IBAK MainLite XL inspekční kamerový systém

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

IBAK MainLite XL inspekční kamerový systém

Hlava kamery ORION s adaptivním zoomem lze použít s posuvným systémem, ale is jakýmkoli traktorem IBAK. Plně otočná a výklopná hlavice ORION lze použít od průměru potrubí 100 mm. Díky zabudované sondě, laserům pro měření potrubí, schopnosti samonivelace a rychlému zaostření je tato kamera jednou z nejoblíbenějších hlav kamer společnosti IBAK.

O přepravu hlavy se stará pokrokový traktor T66. Traktor umožňuje nepřetržité otáčení hlavy kamery, je vybaven snímačem pro měření sklonu a dokáže zvládnout rotaci i v malých prostorách. Technologie ARD zabraňuje převrácení zařízení. T66 je základem pro efektivní kontrolu potrubí od průměru 100 mm.

Systém MainLite je založen na kompaktní kabelové cívce (KW206, KW306). Design je založen na desetiletích inženýrských zkušeností a mnohaletých potřebách zákazníků. Na navijáku je také vodící rameno s automatickým dávkováním pro uložení kabelu.

Nejlepší vybavení má výkon řídicího systému. Umožňuje to řídicí jednotka BP100. Přenosný ovládací panel se snadno používá pomocí dvou joysticků a velké dotykové obrazovky. Každá řídicí jednotka IBAK je vybavena nejmodernějším softwarem (IKAS) pro zpracování kontrol a údajů.

IBAK GERMANY Potrubní inspekční kamery

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic