IBAK.CZ

IBAK Panoramo 4K

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

IBAK Panoramo 4K

Společnost IBAK od základu navrhla PANORAMO® k řešení slabostí tradiční technologie kontroly kanalizace.

Metoda PANORAMO® změní váš současný proces pro sběr dat v terénu a analýzu dat v kanceláři. Tato technologie umožňuje vašim zaměstnancům pracovat na svém potenciálu a vyhnout se nákladným chybám způsobeným nepozorností nebo stresem.

Jádrem systému PANORAMO® jsou širokoúhlé (185°) dvojité digitální fotoaparáty. Tyto kamery jsou nainstalovány v přední a zadní části systému a pro snímání statických obrázků při jejich průchodu potrubím. Extrémně výkonné xenonové záblesky osvětlují až 48“ potrubí a statické snímky pořízené fotoaparáty pořizují digitální obrázky s vysokým rozlišením, které ani při nejvyšší rychlosti kontroly netrpí rozmazáním pohybem. Systém PANORAMO® má velmi málo pohyblivých částí, což umožňuje snazší údržbu než u tradičních panoramatických fotoaparátů.

Za posledních pár let se produktová řada PANORAMO® dále zdokonalovala na základě své osvědčené technologie. Výsledkem je ještě mnohem brilantnější obraz s rozlišením 4K. Zkratka 4K znamená 4000 a znamená přibližný počet horizontálních obrazových prvků (4096 × 2160 pixelů). To znamená, že rozlišení je čtyřikrát větší než rozlišení Full HD. Aby se dosáhlo takové brilantnosti a umožnilo se zobrazení tohoto vysokého rozlišení na monitoru a uložení, došlo k revoluci v přenosové cestě. Poprvé v historii IBAK se pro přenos obrázků a dalších údajů používá standard Gigabit Ethernet.

IBAK má velmi pozitivní zkušenosti s implementací technologie optických vláken. Díky standardu Gigabit Ethernet je možná rychlost přenosu dat až miliarda bitů (jeden gigabit) za vteřinu. V nové generaci PANORAMO®, stejně jako ve většině ostatních kamer IBAK, bude k dispozici možnost integrace 3D senzoru pro měření chodu potrubí.

IBAK GERMANY Potrubní inspekční kamery

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
IBAK produktový katalóg   
IBAK leták
Služby pro vás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic